zgadza siÄ™

Description of your first forum.

zgadza siÄ™

Postby Wiziskerrorce » Tue Mar 25, 2014 9:00 pm

chustki noszÄ… bo to oznaka szacunku dla sĹ‚Ăłw boĹĽych tak ??? portal społecznościowy Gratuluje refleksu. mam duzo do zrobienia z moim organizmem.
A póżniej pozwalam im samym wyschnać..
ogolnie wszystkie piosenki bad boys blue sa fajne
caly czas smaruje ta mascia tribiotic i nic wiecej nie uzywam do tego.
a ja nie wiem co robic, bo CHYBA zalezy mi na nim ..ale cholernie sie boje ...
zanim ktokolwiek zdecyduje sie na operacje piersi u niego powinien obejrzec zdjecia jego cycki sa okropne nie maja nic wspolnego z naturalnym ksztaltem blizny zostawia fatalne o wiele ladniejsze biusty sa od skupina,kubasika,bieleckiego ,szczyta,potockiego a jak blizna sie zle zagoi to ci powie ze to wina twojego ciala a nie jego cicieca tylko dziwne ze 95% dziewczyn zle sie goi polazcie troche do modelmedu same zobaczycie ile kobiet i mezczyzn wraca z reklamacja.poraĹĽka

Ĺ‚odzkiego, jeĹĽeli chcielibyĹ›cie namiary na dobrego specjaliste, to napiszcie na forum - skontaktuje siÄ™ z wami. adwokat kraków ja rĂłwnieĹĽ biorÄ™ od 2-Ăłch m-cy Bromocorn w ilosci 2 tabl.

Coz - na pewno jakies uczucie miedzy nami jest, a moze jestem tylko \kolezanka\ z ktora On swietnie sie rozumie? UdaĹ‚o siÄ™ po 7 latach, mam ochotÄ™ gĂłry przenosić, ale wiem, ĹĽe nie mogÄ™ dĹşwigać Martwi mnie tylko ten krwiaczek na macicy, mam nadziejÄ™, ĹĽe sam siÄ™ wchĹ‚onie... witam jestem w tej samej sytuaci co wy kobietki lekarz kazla wybrac mi szpital to jest moja pierwsza operacja nie wie co to jest wolfrem czy moge sobie wybrac lekarza napiszcie mi na jakim oddziale sie lezy i cz zakladanie cewnika boli i jak sobie poradzilyscie z wymiotami same czy ktos wam pomagal krok nie zrozumiaĹ‚am do koĹ„ca tych sĹ‚Ăłw ksiÄ™dza..chodzi w nich tez o nieudany proces...to na pewno zmienia,podzielam zdanie EwyEwy2- trzeba zyc dobrze, bo przecieĹĽ musimy ĹĽyć...no teraz to i mnie sie smutno zrobiĹ‚o seks ogłoszenia
P.S. jednak najgorsze jest to ze znowu pojawily sie mrowienia ktore najbardziej dokuczaja w nocy. Metypred - lek ktory biore, nie daje powazniejszych skutków ubocznych - nie tyje, nie rosnie mi broda, nic mnie nie boli. ale zawsze pani zjada jedną zanim dojdzie do kasy. zabiera ci ktoś ząrcie sprzed nosa? Bo Kaśka z Michałem zajmą się sobą, a podczas gdy oni będą ćwierkac sobie nad uchem, to ja będe siedzieć z Wojtkiem . wczoraj obejrzałam francuski numer polecam
dentystka naruszyła mi szkliwo na jedynkach przy dziąsłach i czyszczenie w tych miejscach całkowicie odpada ( chyba że w narkozie ).
Ja tez bym nie wyjechala do Wloch.
A propo świrowania to ja kiedyś też krążyłam w okolicach Kościoła, raz podczas Mszy musiałam przebiec z jednej części Kościoła na drugą, jak zobaczyłam, że mój fatalny tam zbiera na tacę , i zdarzyło mi się również być oczywiście przypadkiem na osiedlu , na który chodził po kolędzie Ojjj głupieje człowiek, głupieje , a może to było poprostu oswajanie uczucia
Acha, pamiętaj jeszcze - prawdą jest, że nie wolno nic dzwigać!
wiem że to może trochę głupie pytanie, ale czy podczas głodówki można żuć gumę miętową ???
Praca:
Wiziskerrorce

Return to "Your first forum"