Zapoznaj sie z ta choroba, pomoz sobie.

Description of your first forum.

Zapoznaj sie z ta choroba, pomoz sobie.

Postby Wiziskerrorce » Fri Apr 04, 2014 3:02 am

Killus to dobrze ja jush tez nie mam czerwonego:d i sie z tego ciesze:*tylko dzis mnie kolezanka niehccacy zahaczyła bluzka bo chciala go zobaczyc ale nic na szczescie sie nie stało..a wiecie duzo osob mowi ze trzeba nosic luzne bluzki ja tam nosze obcisle i swietnie sie goi wiec wiecie to od niczego nie zalezy..
sestyna.waw.pl
No ale skoro doba pobytu 300 zł a leżysz w klnicie przypuśćmy 3-4 dni to daje ok 1200 zł. Hej!
Całe popołudnie przeleżałam.
zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach.
przed odchudzaniem ważyłam 69kg
No dokładnie.
Na poczatku czulam sie troche skrepowana, ale Pani od masazu byla sympatyczna wiec w koncu moglam odplynac (kiedys bylam na masazu w Katowicach u znajomej, ktora ugniatala mnie jak ciasto to bylam troche zle nastawiona ......
koniec z obietnicami bez pokrycia.
palona kawa a teraz czarny bez..
Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy ksciuki
wlałam ciepłą wodę do worka, wygodnie się w pustej wannie ułożyłam, bo bałam się że jak coś pójdzie nie tak to będzie łatwiej sprzątać zawartość worka dosyć wolno się we mnie wlewała, ale przyspieszyłam to ściskając worek, nalałam drugą porcję (chyba na jeden raz wchodzi trochę ponad 0,5 l) ale ona już w całości nie weszła we mnie.
5.

Klasztory chronią swoje receptury tajemnicą... serwuje.waw.pl monday academy to ośrodek szkoleniowy rozwijający i wspierający rozwój talentów fryzjerskich.
i kurcze nic nie wymyslilam...moze o cichopek chodzilo? Czuje się bardzo dobrze i 3 dni jeszcze to pestka Nie można sobie robić z tego żartów... hmm, czytam te wypowiedź i zauważyłam, ze czasami przy zginaniu łokcia odnosze wrażenie jakby moje nerwy nie były na swoim miejscu. Acha, pamiętaj jeszcze - prawdą jest, że nie wolno nic dzwigać! sfanatyzowany.opoczno.pl
W sierpniu biore slub i chciala bym zatanczyc na wlasnym weselu. DOWIEDZ SIE CZY MOZESZ JE BRAC! Zajrzę tu jutro. Ja przez miesiac zjechalam grubo ponad 10 kg w sumie 16kg ale czesc z tego to byla woda. być może skutecznym rozwiązaniem Twojego problemu będzie zastosowanie tak zwanego „nutrikosmetyku, czyli suplementu diety, który zadziała od wewnątrz. dlatego mówiłem że z Kościoła doktrynami też się nie zgadzam !!! I faza jest naprawdę smaczna- taka ziołowa Piję 3 razy dziennie, ale o różnych porach Tzn.
wlałam ciepłą wodę do worka, wygodnie się w pustej wannie ułożyłam, bo bałam się że jak coś pójdzie nie tak to będzie łatwiej sprzątać zawartość worka dosyć wolno się we mnie wlewała, ale przyspieszyłam to ściskając worek, nalałam drugą porcję (chyba na jeden raz wchodzi trochę ponad 0,5 l) ale ona już w całości nie weszła we mnie.
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
Chyba 3-4 lata temu byl niesamowity wysyp pajakow.
potem kolejne 4 dni 1/2 tabletki ,
prosze o kontakt z kimś kto miał coś podobnego,może by mi pomógł!mój nr gg.

Przemyslalam sobie i nie, nie moge sie poddac do 14 dni wytrzymam, 10 powtorzen, a pozniej jesli nie dam rady wiecej, zostane przy tych 10 powtorzeniach, trzeba wierzyc w siebie, nie poddajemy sie
sesjami.waw.pl
Nie wiem. Zagladaj do nas czesciej i daj znac, jak Ci sie wiedzie
wyjęcie drenu nie boli, ja jestem właśnie po operacji całkowitego usuniecia tarczycy
tzn, ze nie moge robic glodowki?
heh
No ...
z Rylik niż z Dancewicz Nie wiem czemu,może dlatego,że Dancewicz tańczyla o wiele gorzej niż Rylik co ogónie wplywalao na ocenę calej pary...
Ta zasada dzialala tez w druga strone.
Ja ja ja napisz kilka słów o sobie.
no to teraz pretekst by kupić nowy dywan

mnie poinstruowali w Denique jak mam o nie dbac sfalduje.cieszyn.pl smakuje jak tani jabol...
Ja uwazam , ze to prawda, ze jestesmy tym co jemy. Nie stosuję żadnej diety,po prostu nie mam apetytu. czy ktos chce sie oszpecac przeciez to jak karac się dodatkowo za to ze sie zniszczylo wlosy...ja przeczytalam WSZYSTKIE wasze wypowiedzi. Tylko naturalny susz ziołowy. Siwaaa-A o jaką dziurę chodzi? sfery.wroclaw.pl
Jest odpowiedzialne Fatalne Zauroczenie za uczucia które budzi w Ulli, jest odpowiedzialna Ulla za uczucia które budzi w Fatalnym Zauroczeniu Dwa dni temu zaczepiła mnie jakaś panna na gg, próbując wydębić numer od Krzysztofa.Wysłałam Mu esa pytając o zdanie. ale i tak wole jest 100 razy bardziej niz wychudzona kreglicka czy neurotyczna koroniewska. To na pewno super fachowiec, robił mi raz USG. Takie, które nie myślą tylko o ciuszkach i tipsach. mam takie pytanie ztwardnial mi żel czy da sie cos zrobić zeby był jeszcze dobry Mi tam na czasie specjalnie nie zależy. Ps.:Nowy Testament głosi, że KOŚCIÓŁ TO MISTYCZNE CIAŁO CHRYSTUSA.
a ja mam dwa guzki na lewym placie tarczycy jeden 22 drugi 25 mm badania ft3 ft4 tsh przecuwciala sa w normie , czy da sie wyleczyc lekami, biopsje mam za miesiac staram sie o dziecko czy to moze byc przeszkoda skoro nie mam ani niedo ani nadcz tarczycy ????????
wole kogos poszukac albo sama sprawdzic miejsce,
No i to tyle, padnięta jestem.
jest przeciętny.
Kwalifikowało się do zabiegu - to był zabieg Chirurg miał na myśli co innego - salę operacyjną.

Kurs i tylko kurs a najgorzej co może być to studium.
sfere.swiebodzin.pl
Jeśli chodzi o kurtki to Spider,Mamut,Millet,Burton Snowboards,swetry Hilfiger,i inne spodnie Męskie Levi's bardzo wytrzymałe ,nie polecam Lee te ,które miałem to szmaty naprawdę Redstars'y są wytrzymalsze.
Do powiedzcie mi prosze
Ja też zakupiłam te herbatki alr piję je zaledwie od 2 dni,więc efektów jeszcze nie widzę
Czasem lepiej to znoszÄ™, czasem - gorzej.
przed odchudzaniem ważyłam 69kg
Jaki adres?
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
powodzenie bedzie potrzebne.najdluzsza moja glodowka trwala 14 dni i w sumie moglam ja ciagnoc ale rodzice przylecieli na urlop wiec nie moglam.
Ne-Yo - So Sick

dla chłopczyka : sfanatyzuj.ostroda.pl Na moją pomarańczkę działa rewelacyjnie.
hmmm jak tu zdobyć Jego maila lub GG, podsuńcie jakiś pomysł :/ Edyta Górniak jest piekna,a Kukulska tez ,ale nie tak jak Edyta. Wszystko wróciło. Moja rada - odpuść i poszukaj czegoś lepszego. sfastrygowal.ostrowwlkp.pl
Pan doktor pracuje z mikroskopem więc jestem pewna ,że ząb będzie dobrze oczyszczony . ja byłam sama, nikt nie wie że byłam już, nawet mama oczywiscie godziny snu jedzenie spacerki itd. wiec dziewczyny glowa do gory wazne ze mamy to juz za soba mam nadzieje ze z kazdym dniem , tygodniem , miesiacem .... moj brat je wtedy bral w reke i wywalał przez okno w lazięce , a raz to był taki ze az on sie go bal wziac byl jak prawie 2 rece , ja nie mam pojecia co to bylo jak tarantura .... Strumień wody nie tylko szybko uzależnia od bardzo mocnych doznań ale jednocześnie zaburzają florę bakteryjną, która zostaje wypłukana. mrowienie ustapilo ale co do przeskakiwania i ogolnej sprawnosci reki to trudno cos powiedziec bo reka zabandazowana jest na razie.
Napoczatku schudniesz dosc sporo moze byc to nawet 7kg ale w puzniejszym czasie waga stanie w miejscu poczym przytyjecie pare kilo.
Ten aerobik The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry który można tu ściągnąc jest poprostu świetny!!!
do autorki :
pozdrawiam!!!
wzrost - 174 cm, waga - 54 kilo (cóż, po świętach mogłam mieć więcej), w pasie - 57 cm.
Choruję od kilku lat na niedoczynność tarczycy i mam potwierdzone Hashimoto, guzy na obu płatach tarczycy ido tego jestem obciążona genetycznie nowotworai różnego rodzaju.
bo ostatnio dowiedziałam się ze właśnie przy koślawości i aparacie na udzie to ma się całą nogę w tych metalowych kręgach no to ja nie wiem czy się w jakieś spodnie zmieszcze
Teraz juĹĽ nie.

teraz szukam na necie jakichs opasek elastycznych w takim jasno bezowym kolorze ale długich bo na az 26 cm.
serwowalo.waw.pl
-kasze np;gryczana Dziękuję dziewczynki,
narka!
A i jeszcze przypominam że jest zimno na dworze i ubieramy się ciepło i zahaczanie kolczykiem o ubrania powoduje zaczerwienienia nawet przy zagojonych kolczykach.
Chyba 3-4 lata temu byl niesamowity wysyp pajakow.
Jak my chcemy zmienić fryzurę,łatwo możemy wyprostować włoski i już.A właścicielkom prostych włosów trudno jest zrobić loki.Wiecie ile sie trzeba trudzić nad burzą loków na głowie?A potem sie wychodzi z domu i pod wpływem powietrza zamiast anielskich loków jest szopa.Prostownica niszczy i umartwia włosy.Jak teraz będziecie często je prostować to w przyszłości już loków nie będziecie miłały,bo przesuszone włosy nie chcą się skręcać.Cenię dwie rzeczy ryginalność i naturalność.Nie zmieniajcie się pod wpływem otoczenia.Bądźcie jedyne,wyjątkowe z pieknymi kędziorkami xD .Czasem mam takie sytuacje że podchodzą do mnie jakieś dziewczyny (prostujące włosy)i mówią Weś sobie prostuj włosy,napewno ładniej by ci było.Rezultat?-Możliwe,że zazdrość.Ja odpowiadam,że lubie swoje włosy.
do autorki :
Obeszlo sie bez chirurga i jego metod!!!
W tym wszystkim służy mi herbatka miętowa,działa łagodząco i wypełniająco.
nieraz w nocy mnie budzilo to swedzenie ale teraz to tylko jak ma byc zmiana pogody a wyglada jakbym sie zadrapala taka mala .
ja swój kupiłam za 50 zł.

Ja tez poszukuje dobrej kosmetyczki w warszawie sflaczec.ostrowwlkp.pl Biore pigułki ale zrobilam dluzsza przerwe o jeden dzien miedzy opakowaniami ( poprostu pomylily mi sie dni tygodnia) i 4 dnia brania tych pigulek wspolzylismy z moim chlopakiem.
Aczkolwiek nie wiem czy na pewno... jeszcze mam opuchlizne ale i tak wiidze golym okiem ze sporo cm ubyly no i te miesnie Ja jeszcze planuje zrzucić 16kg wiec jeszcze trochę pracy przede mną ale wiem że dam rade!!!!! Pozdrawiam. Gdy uwierzyłam że bez jedzenia nic mi sięnie stanie zaczęlam znowu, 14 dni, pozbylam sie alergii z którą walczyłam latami, popełniłam sporo bledów przy wychodzeniu z głodówki, dlatego kilogramy wróciły, teraz bedę sie pilnować. serwowal.waw.pl
nie zapominajcie, że Turcja w części jest Europejska... jak sie macie, pilnujecie dalej przepisanego schematu cwiczten, mam nadzieje ze TAK!!! Pojechałam spowrotem na oddział a tam powiedzieli że się pomylili. Regine-specjalnie dla ciebie wypróbowany przepis-cukinia nadziewana łososiem. JAK SIUSIASZ TO MAŁYMI KROPELKAMI I SPRAWIA CI TO BOL?JAK TAK TO MASZ ZAPALENIE !A CO DO KOCHANIA W GUMKACH TO MOZESZ WLASNIE ZACZESTO TO ROBIC I TO DLATEGO!JAKJESTES PEWNA PARTNERA TO ZREZYGNUJ Z GUMKI NA PEWIEN OKRES! To już przyklepane tylko jak przychodzi czas wizyt to czlowiek troche sie steesuje
O model-medzie wiele czytałam na innych topikach i ogromna częśc złych wypowiedzi to głownie mściwe słowa jakiejś zdesperowanej panienki.
raqun - generalizujesz, ale chyba nie uda sie nikomu Ciebie przekonac ja np.
A co do testowanka,to juz sie nie moge doczekać,choc pewnie nie powinnam sie tak nakrecać,bo to dopiero miesiąc leczenia
prosze o kontakt z kimś kto miał coś podobnego,może by mi pomógł!mój nr gg.
Poza tym strzyżenie ekspresowe, niedokładne, nieprecyzyjne.
najbardziej martwie sie ze nie bede mogla spac,boje sie tego bardzo zobaczymy dzis w nocy jak bedzie.
Aha i jeszcze jedno, czy lampa bioptron może pomóc na bóle kręgosłupa?
Ne-Yo - So Sick
PajÄ…k- nic nie robi
Obeszlo sie bez chirurga i jego metod!!!
Wiziskerrorce

Return to "Your first forum"