oregano

Description of your first forum.

oregano

Postby Wiziskerrorce » Tue Mar 25, 2014 9:57 am

Ale po co chcesz jej cokolwiek udowodnić? ogloszenia towarzyskie Po ilu dniach Ci przeszło?
hej dziewczyny , jak tak możecie zaniedbywać nasze kafe ,pozdawiam ciepło na cały dzień ...u mnie słonko , ale wieje i nie za ciepło
Ja wiem, że nie mogłabym i bardzo mnie to martwi Nie wiem czym może skutkowac wieloletnie plukanie jelit, bo nie znam nikogo takiego.
Jutro niedziela,hurraaa !!!!
załamałam się kompletnie, poszłam do fryzjerki która jakoś doprowadziła je do ładu.
Goszcz zginÄ…Ĺ‚ na miejscu.
Ja próbuję o niczym wtedy nie myśleć, skupiam się na tym, by robić to jak najciszej, tak żeby nikt się nie zorientował co robię

Co o tym wszystkim myslicie? seks oferty A wracajac do dr Bromy, to jest on w tej chwili jedynym lekarzem MODEL - MED (przynajmniej oficjalnie, bo co robia po cichu - nie wiadomo).Jeszcze niedawno bylo ich kilku.

Ale to staje sie zenujace Mam nadzieje ĹĽe wkoĹ„cu ten wapĹ„ sie unormuje w organiĹĽmie....boje sie ĹĽe jak wrĂłce do domu nie bedzie przy mnie kroplĂłwki z wapniem .....teraz leĹĽe na Ĺ‚Ăłzku szpitalnym i wczoraj wieczorem znowu dostaĹ‚am napadu... MieszkaĹ‚am w UK, w domku otoczonym mnĂłstwem zieleni, a kaĹĽde otwarcie okna koĹ„czyĹ‚o siÄ™ pojawieniem nowej tarantuli. po jedzeniu pÄ™dĹş ĹĽwawo o o o powodzenia adwokat kraków
Kupiłam z tego samego żródła co moje dwie znajome Pierwsza stosowała L 2 miesiące i ubyło jej 14kg a z koleji druga jeden miesiąc i wszystkie ciuszki przerabia na mniejsze mam nadzieje że na mnie też podziała w takim stopniu bardzo na to licze bo musze zrzucić dość dużo na boczki będzie dobry??? jak większość z nas mam z nimi nie mały problem, czasem mam ich dość, ale kręcone włosy dodają niesamowitego uroku Ech , narazie udaje mi się nie objadać !! Mieszkanko mam tak posprzątane ...ŁAŁ!!!!! Pozdrawiam pierwszy tydzień, a potem już z górki sama wiesz, ja przerwałam w 11 dniu , mogłabym spokojnie wytrzymać jeszcze tydzień, tylko żeby nie ten nieprzyjemny zapach z buzi, m.in.
hej moglabys sie do mnie odezwac na gadu i prosze o to inne panie ktore powiekszaly sobie piersi u dr bromy .
Po prostu kpina!
To dopiero bylyby oceny
No ale cóż, jak będzie trzeba się poświęcić...
potem lekarz wziął mnei na ostatnie badanie i pyta - czy pani przypadkiem wody nie zeszły???
Ciekawy temat, lubię o tym czytac, lubię też pogadać o tym, podpowiadać, wymienić się doświadczeniami
Tak wyglÄ…dajÄ… moje (juĹĽ) wspomnienia z pobytu w szpitalu.
Wiziskerrorce

Return to "Your first forum"