Jak my naiwne to Ty kim jestes?

Description of your first forum.

Jak my naiwne to Ty kim jestes?

Postby Wiziskerrorce » Thu Mar 27, 2014 9:38 am

I tyle. sex anonse Wszystkich
no ale po miesiacu swedzenie i pieczenie wrociło, wzielam wtedy 4 pozostale tab i luzik wszystko bylo oki, no i niedawno znów...
to faceci po 40 sa beznadziejni( oczywiscie zdarzaja sie wyjatki),kobiety sa ok raqun chyba piszesz wlasnie o facetach????
Bursztynkowa--> niestety nie mam gadugadu juz mam 3 programiki do gadania i muj laptop nie moze...
zabilem jom wodom utlenionom
Czym blizej tym bardziej boli.
Pewnie nie...

ale nie martwcie sie jak tylko moge to bede tu zagladac... anonse erotyczne do wszystkich PRZED zabiegiem:

wiem co to znaczy kiedy siÄ™ ma nadziejÄ™, ĹĽe nie przyjdzie a ta maĹ‚pa porostu siÄ™ pojawia..... Niedawno jak ja widzialam schudla juz prawie do wagi sprzed ciaza Witam! Typowa gĹ‚odĂłwka zdrowotna to powstrzymanie siÄ™ od jedzenia, z piciem różnie, jedni mĂłwiÄ… zeby pic duĹĽo wody inni, ĹĽe tyle co ma siÄ™ ochote. O to fajnie. portal społecznościowy
Brak zimy, nie wybija gnojków. zresztą kazdy reaguje chyba inaczej - Kiedy czulam sie na tyle przytomna by sie podniesc, robilam to powoli ale sluchajcie nie warto sie przeceniac i udawac twardzielkę - moim bledem byla zbyt szybka pionizacja - podnioslam glowe, krecilo sie w glowie, ale mysle sobie przeciez to nic takiego, usiadlam (ale to tez nie latwe), spuscilam nogi z lozka i dopiero w asyscie pielegniarki przesuwalam sie w kierunku toalety, gdzie kolejna gimnastyka. Jak pisała Kasia 123 pewnie bedzie mozna przeczytać akta i wniesc cos do sprawy, ale trudno mi cokolwiek radzic. Ok trzeba iść spać, bo panicze rano jak tylko otworzą oczy, to natychmiast chcą do mnie do łóżka i wiadomo jak moje spanie wygląda... w tv Nigelle gotuje a ja musiałam przełaczyć bo nie mogę patrzec na żarcie chociaż kiedys oglądałam wszystkie programy kulinarne i slina mi ciekła. * 'niech pani nas przekona, że biały kolor jest najlepszy' Mam mikrogruczolaka (?
Cichą podziwiam za odwagę, ale też zazdroszczę umiejętności prowadzenia auta, bo mnie nikt nie zmusiłby żebym wyjechała gdzieś w nieznane Cykor jestem i tyle!
oczywiscie, ĹĽe to moĹĽliwe.
Żadne tabletki nie sprawią, że nagle te włoski znikną.
Chodzi o cos zupelnie innego Atkins w swoich ksiazkach podkresla caly czas zeby wegle rozbijac na porcje w ciagu calego dnia.
Ja na ospę dostanę zaświdaczenie ze żłobka i zaszczepią mnie za darmo znaczy moja córkę.
z gĂłry dziekujÄ™ za odpowiedz
czy jest możliwość zamówienia (lub dostarczenia) wybranej przez siebie szczepionki?
co robić.???
Wiziskerrorce

Return to "Your first forum"