Dietka nie lam sie,tym bardziej ze znasz juz powod.mysle ze nie mozna tez popadac w paranoje,ja nie zwracam az takiej uwagi

Description of your first forum.

Dietka nie lam sie,tym bardziej ze znasz juz powod.mysle ze nie mozna tez popadac w paranoje,ja nie zwracam az takiej uwagi

Postby Wiziskerrorce » Tue Mar 25, 2014 1:55 pm

na pewno dam znać jak już coś wykombinuję seks oferty i jedna z nich to byla wlasnie ta firma w ktorej jestem do dzisiaj. Drugi raz Dr przyjął mnie w Modelmedzie i nie bałam się tam zarazków bo przy sprzęcie jaki tam jest do dezynfekcji ich tam nie ma, balam się Was kochane dziewczyny, Waszych spojrzeń i tego że nie będziecie chciały siedzieć ze mną w jednej poczekalni.
no własnie a co na zaparcia moze adka 1 wie?????
hej byłam u gina mam przyjsc jutro rano az siebije tej wizyty mam nadzieje ze to nic złego o dzidzie sie staramy juz od listopada inic moze juz jestem za stara
Co to tego ĹĽe Dr jest materialistÄ…..............
nie to nie był twój przepis
A skurcze od 5 mca nie nastawiały mnie optymistycznie na podróże.
2 Kręglicka
I taki ból non stop...Byłam pod opieką kliniki leczenia bólu,próbowali stosowac różne leki ale nic nie pomaga...Czasami to mam ochotę z bólu po scianach łazić.
DODAM TYLKO TYLE ŻE ZROBIŁAM BADANIA JESZCZE RAZ W INNYM LAB.

inne pomysly to znalezc sobie jakies hobby.. seks ogłoszenia Jednak po kilku dniach zrozumialam ,ze to nie sa przelewki.

DZIEŃ SIÓDMY: no to co z tym piwem, kiedy proponujecie? A czy ta fryzjerka z Piekar jest tam codziennie ? tio prosze o rady :*:*:*:*:*:*:* Jeśli chodzi o nos, jej nos był mocno krzywy i dobrze, że wreszcie ktoś się nad nią zlitował i zafundował jej operację ogloszenia towarzyskie
Kiedy cykl przebiega prawidłowo torbiele nie powstają. Zapewniły mnie kobietki ostatnio na recepcji że jeśli mam tam ciaże prowadzona od poczatku u nich to problemu z porodem nie bedzie na pewno. Problem w tym ze jak wstaje rano to majtki sa lekko mokre jakbym sie zsiusiała i jak sie załatwiam to ten lek mi wylatuje. Proponuje pooczytac trochę książki z zakresu neurochirurgii...chociaz nie...bo czytajac Wasze wypowiedzi myśle ze nie dzwignełybyscie tego... Zapraszam myslicie ze moge miec jakies zaburzenia hormalne?? Teraz waga spada powolutku, ale jednak!!!
do HaoS-------------------> nie chodzi Ci przypadkiem o song \Bailando\ -wykonawca Luuna ?
Zmienilam wiele, zaczelam sie czuc dobrze, alergie zniknely calkowicie na co lekarze oczywiscie nie umieli mi odpowiedziec, a ja pamietam o nich tylko wtedy jak znajomi przypominaja mi jak mi wiazali bandaze
Ja nie dodałam kostek rosołowych tylko doprawiłam wegetą i pietruszką, koperkiem.
o mamooooo..
up up up up up up up
Ciekawe ile na koniec miesiąca będę miała nadgodzin?
I gratuluje coreczki...
Wiziskerrorce

Return to "Your first forum"