no ale kto Ci kaze czekac??

Description of your first forum.

no ale kto Ci kaze czekac??

Postby Wiziskerrorce » Wed Mar 26, 2014 12:40 am

Hej dziewczyny!!!!!! anonse erotyczne mi tez sie nie podoba...jeszcze zaden tancerz z programu nie urzekl mnie swoja uroda...
Z góry dziękuję!!!
Wcześniej nie było tak źle jak jest teraz - towarzyszy temu okropny ból, przeważnie lewa ręka i ostatnio zauważyłam, że mam zawroty głowy.
no moze to nie jest \'wokal\' co kobieta tam cosik mowi...
Tak sobie szukałam opinii, bo może ja miałam złe wrażenie ale jak widzę to się nie pomyliłam.
a do sernika co wlkadasz, oni nie maja tu bialego sera?
Dodam jeszcze ze nie jestem jakims grubaskiem bo mam 175 cm wzrostu i waze 55 kg jak schudłam do prawie50 to wygladałam strasznie, tłuszczyk na brzuszku był co prawda mniejszy ale nadal był, w sumie zadowolona była z brzuszka ale wszyscy mowili ze jestem za chyda i coz nie mogło tak byc.
Nie wygłupię się, tak?
Kręciło się na porodówce ich kilka bo moja ciocia pracuje w tym szpitalu i wszyscy ją znają więc wszystkie rodziły ze mną Jak na pierwszy raz to itak mi szybko poszło, chyba dlatego że nie mogłam się doczekać juz .
wycięto mi 15 cm piszczlela, zalożona aparat llizarowa w pażdzierniku 2006,..
nie poddajÄ™ siÄ™!

Ja mam podobną sytuacje tylko ze moja blizna jest dluzsza i idzie takim zygzakiem. ogloszenia towarzyskie W pewnym momencie ta skóra troche popekała na napletku.

Fryzjer siÄ™ zaĹ‚amaĹ‚, bo niby z czego miaĹ‚ poprawiać... NastÄ™pnym razem jak bÄ™dziesz planowaĹ‚a zabieg weĹş profilaktycznie jakieĹ› preparaty z rutynÄ…. Witam, oszukujÄ™ utworu instrumentalnego z fortepianem (lub pianinem) jako motywem przewodnim z lat 80'(tak mi siÄ™ wydaje), spokojna melodia moĹĽna powiedzieć poĹ›cielĂłwa grana w mojej dyskotece w tym czasie. Moja waga-58 kg. (1 faza spalanie) adwokat kraków
Po ostatnich odwiedzinach w ambasadzie wydaje mi sie, ze zmieniaja profil z kosmetycznego na wrozbiarstwo i sily nadprzyrodzone, a ja chce po prostu do dobrej kosmetyczki http://www.regularnerysy.pl/top10.aspx Dam adres www polecam bardzo djstyle.com.pl jest tam adres jak dojechać można sie też umówić telefonicznie 032 7245027 . masz racje co do utrzymywania wagi po diecie i ilosci wegli Po takiej lekturze można mieć mętlik. z tej firmy? Juz Ci zazdroszcze tego samopoczucia...że waga spada!
OMG - na takie pojawiające sie i znikające krostki to trzeba smarować trzy razy dziennie clotrimazolem przez tydzień do dwóch i przejdzie na stałe, najgorsze że ja takie rzeczy to miałem już dawno i przeszło spokojnie.
Łykam aulin 2 razy dziennie i na noc myolastan.
Nie wiem co Ty robisz ale ja przegądam przepisy, co zjem jak będę jeść
ale czytając tutaj niektóre wypowiedzi narodziły się u mnie pewne wątpliwości Dlatego chciałabym się upewnić...
na zdjęciach jest trochę obrobiona.Trochę....Na żywo jest brzydsza.
Melek,nie dostalam Twojego adresu,prosze przeslij jeszcze raz!
SledzÄ™ tÄ… aferÄ™ od poczÄ…tku.
ile zapłaciłaś za zabieg sama zastanawiam sie nad tym zabiegiem u tego doktora wysłałam do niego pytanie ale jeszcze mi nie odpisał gdzie on pracuje bo tu nic nie pisze pozatym ze mozna sie za darmoche skonsultowaćwww.bebeauty.pl napisz cos wiecej
Wiziskerrorce

Return to "Your first forum"